MUTLU OLMADAN ÖNCE SABİT KONULAR

BT ile ilgili bir sorun hakkında endişelenmenize gerek kalmadan birkaç ay geçtiğini düşünün. Yazılım güncellemeleri veya entegrasyonu ile ilgili sorun yok, kesinti süresi konusunda hayal kırıklığı yok ve güvenlik ihlali nedeniyle uyku kaybı yok. Şirketinizin eksiksiz BT altyapısının tamamen yerine getirildiğinden emin olarak ofisten uzaktasınız.

Uzun ve kısa: Yönetilen BT hizmetlerimiz size paranızın karşılığını en iyi şekilde verir. Proaktif bir şekilde kesintisiz teknoloji entegrasyonu, güncellenmiş sistemler ve uzman teknik destek sağlar – sadece bir şey kırıldığında değil.

Tüm BT ihtiyaçlarınızı karşılamanın yanı sıra ekibinizin verimliliğini ve verimliliğini artırır.

 • BT Maliyetlerini Kontrol Edin

  BT Maliyetlerinizi gereksinimlerinize göre ölçeklendirebilir ve yalnızca ihtiyacınız olan şey için ödeme yapabilirsiniz. Bunun personelin artması veya azalması.

 • Güvenilir BT danışmanı

  Düzenli hesap yönetimi toplantıları aracılığıyla, Yönetilen BT hizmet şirketiniz genel BT yol haritanızı denetleyebilir ve güvenilir danışmanınız olabilir.

 • Verimliliği arttırmak

  BT ihtiyaçlarınızı bir BT uzmanları ekibine dış kaynaklardan temin edersiniz ve ek proje desteğine ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda, yönetilen BT sağlayıcınız fazladan personel sağlar.

 • Küçük ilk yatırım

  Yönetilen BT hizmetleri, teknoloji maliyetlerinin ilk yatırımını dengelemenize yardımcı olur. Donanım ve yazılım üzerine binlerce dolar harcamak yerine.

 • Ölçek ekonomisi

  İşletmeniz büyüdükçe, destek yapısının da büyümesi gerekir. Yönetilen bir BT hizmeti kullandığınızda, işinizi basit bir tartışmadan başka bir şey olmadan büyütüp küçültebilirsiniz.

0+

Yılların tecrübesi

0

Sertifikalı uzmanlar

0%

Son kullanıcı memnuniyeti

024/7

Servis masası

0Bölge

Tüm Ülke Çapında
ÇÖZÜMLER

KAPSAMLI BT HİZMETLERİ DAHİL

 • Bulut hizmetleri ağa bağımlıdır, bu nedenle ağ yönetimi ve izleme hizmetleri BT için kritik hale gelmiştir.

 • Servis masası

  Vtech Teknoloji 7/24 destek, hizmet verimliliğini en üst düzeye çıkarmak, sorunları çözmek ve sürekli hizmet iyileştirmeyi sağlamakla ilgilidir.

 • Altyapı

  Vtech Teknoloji, BT altyapınızın her zaman kuruluşların talep ettiği istikrarlı ve yüksek oranda kullanılabilir hizmetler için optimize edilmesini sağlar.

 • Uç nokta yönetimi

  İstemci ve sunucu uç noktaları tek bir mülk olarak yönetilir, böylece çalışma süresi ve çalışan verimliliğini en üst düzeye çıkarırken güvenlik ve istikrar sağlanır.

 • Uygulamalar

  Vtech Teknoloji, yazılımların yanı sıra şirket içi dağıtımları da destekleyerek uygulamaların mümkün olan en iyi kullanıcı deneyimi için her zaman optimize edilmesini sağlar.

 • Yönetilen hizmetler artı

  Vtech Teknoloji, BT Servis Yönetimini daha yüksek bir seviyeye taşımak isteyen müşterilere gelişmiş yönetim araçları sunar.

KİME HİZMET VERİYORUZ

BT, İŞİNİZİ ZORLAŞTIRIR

Dikey çözüm uzmanlığımız, işletmenizin iş akışını kolaylaştırmasına ve üretkenliği artırmasına olanak tanır. İşiniz ne olursa olsun, Vtech Teknoloji sizi endüstriye uyumlu çözümlerle tanıştırdı.

HİZMET VERDİĞİMİZ ENDÜSTRİLER

KÜRESEL MARKALARLA ÇALIŞIYORUZ

Dikey çözüm uzmanlığımız, işletmenizin iş akışını kolaylaştırmasına ve üretkenliği artırmasına olanak tanır. İşiniz ne olursa olsun, Vtech Teknoloji, şirketinizin özel ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş, endüstriye uyumlu çözümlerle ilgilenir.

Yiğit GÜNDOĞDU

10 yıldır tüm bt hizmetlerini danışmalık hizmeti olarak Vtech Teknoloji merkezi ile çalışmaktayız. Hiç bir siber saldırı sistemlerimize zarar veremedi. Bu başarı bizim olduğu kadar Vtech teknoloji merkezinin başarısıdır. Başarılarının devamını dilerim.

Yiğit GÜNDOĞDU
Ankara Oran - Üst Yapı Holding
Aziz DİNÇER

12 yıldır çalıştığım Vtech Teknoloji işletmemin teknolojik olarak güncel sorunsuz güvenilir ve düşük maliyetli çalışmasını sağlamaktadır. Çok memlunum. Öneri ve tavsiye ederim

Aziz DİNÇER
Antalya Kemer Göynük - Dinçer Turizm A.Ş. Club Boran Mare Beach Hotel
NEDEN BİZİ TERCİH

VTECH TEKNOLOJİ İLE İŞ ORTAĞI OLMAK İÇİN 6 NEDEN

 • conversations-4872_af60b258-251e-41af-b238-dfb706d7b3d4

  Hızlı cevap

  Bilgisayarınıza veya sunucunuza uzaktan giriş yapabilir ve bir teknisyenin bulunduğunuz yere gitmesini beklemeden birçok sorunu hemen çözebiliriz.

 • diploma-2983_a6bb0b64-dbc1-431e-ac00-a83597982a0

  Tecrübeli

  30 yılı aşkın bir süredir BT dış kaynak kullanımı konusunda çok çeşitli teknolojiler, endüstriler ve uygulama türlerinde deneyim kazandık.

 • messaging-app-4876_473fc710-9ecc-4785-9e78-8c9f00ae9498

  Anlaşılabilir

  Sorularınızın düz Türkçe olarak cevaplanmasını hak ediyorsunuz. Teknisyenlerimiz neler olduğunu açıkça anlatacak, böylece anlayacaksınız.

 • flag-2979_1fd1d414-4b4f-4887-a94a-493ba8e0b0c7

  İş meraklısı

  Şirketiniz için iş yararını tam olarak anlayarak teknoloji çözümlerini tasarlıyor, değerlendiriyor ve gerekçelendiriyoruz.

 • source-code-1900_d2c3a8cb-9d49-47a9-aa2d-152f24e446d6

  Hepsi Birarada

  Donanım, yazılım yönetimi ve diğer ilgili teknoloji ihtiyaçları dahil BT altyapınızın tüm yönlerini ele alıyoruz.

 • happy-emoji-2947_45d5bb03-c67d-4e73-a316-a5e7f4a9f2f7

  % 100 Memnuniyet Garantisi

  Hizmetlerimizden tamamen memnun olmanızı istiyoruz. Seni mutlu etmek için ne gerekiyorsa yapacağız. Sorun yok, sorun yok.

NASIL ÇALIŞIR

BT ÇÖZÜMLERİ TEKLİF ALIN

Lütfen ekibimizle iletişime geçin veya aşağıdaki formu doldurun. Bir temsilci en kısa zamanda sizinle temasa geçecektir.

 • Hadi Konuşalım

  İşletmeniz, teknolojiyi nasıl kullandığınız ve BT’den ne almak istediğiniz hakkında sohbet edeceğiz.

 • Planınızı Seçin

  Size en uygun olanı seçerseniz, kuruluşunuz için en uygun BT hizmet sözleşmesini seçersiniz.

 • BT Deneyiminize Başlayın

  Birkaç gün içinde BT’yi daha önce hiç olmadığı gibi deneyimleyeceksiniz.