NE ARIYORSUNUZ?

Sık karşılaşılan BT sorunlarına yanıtlar ve çözümler bulun. Bir cevap bulamazsanız, bizimle iletişime geçin ve size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.
Lütfen 242-824-5277 numaralı telefondan ofisimizi arayın veya sorunuzla bize e-posta gönderin vtech@vtechbilisim.com

EN ÇOK POPÜLER SIKCA SORULAN SORULAR

Ücretsiz Anti-Virus yazılımı iyi mi?

Her şeyden önce, bilgisayarınızda güvenlik koruması olmadan gitmek istemezsiniz. Free Anti-Virus çok düşük algılama oranlarına sahiptir. Bizi arayın ve Casus Yazılım, Kötü Amaçlı Yazılım ve Virüs koruması için tüm müşterilerimize önerdiğimiz ve sattığımız en son güvenlik yazılımını size bildirmekten memnuniyet duyarız.

Yönetilen BT Hizmetleri tam olarak nedir?

Basitçe söylemek gerekirse, VTECH Teknoloji Yönetilen BT Hizmetleri, tüm bilgi teknolojisi gereksinimlerinizi karşıladığımız anlamına gelir. Tüm donanım ve yazılım tedarik, kurulum, teknik destek ve BT personel ihtiyaçlarınızı yönetiyoruz. Ayrıca VTECH Teknoloji, danışmanlık ve destek ekibiniz olarak hareket ederek, sistemlerinizin planlı bakımını ve yükseltmesini ve işinizi çalışır durumda tutmak için acil durum yardımı sağlar.

Bulut yedekleme nedir?

Çevrimiçi Yedekleme olarak da bilinen bulut yedekleme, yerinde yedeklemelerinizin her gece bir site dışı sunucuya aktarıldığı işlemdir. Sunucu Pe güvenli bir veri merkezinde bulunuyor. Cloud Backup, Daha güvenli, güvenilir ve yönetimi ve izlemesi daha kolaydır.

Ne Kadar sürede destek alabilirim?

Özel beklentiler oluşturmak için her müşteriyle birlikte çalışıyoruz. Ölçülebilir hizmet düzeylerimiz, üzerinde anlaşmaya varılan beklentileri karşılamamak için net sonuçlar ortaya koymaktadır.

Yönetilen Hizmetler Sözleşmesi Ne Kadar Sürelidir?

Yönetilen BT Hizmetleri Sözleşmeleri sağlayıcıya göre değişir. Bazı sağlayıcılar aydan aya programlar sunarken, diğerleri çok yıllı sözleşme gerektirir. Bazıları çok yüksek bir başlangıç maliyetine ve aylık daha düşükken, diğerleri çok yıllı bir sözleşmeye ihtiyaç duyar. Bazıları çok yüksek bir başlangıç maliyetine ve aylık daha düşükken, bazıları yolun orta maliyetini sunar ve başlangıç maliyetini anlaşma süresi boyunca yayar.

Yardım istemeden önce ne yapmalıyım?

Mümkünse, hata mesajları hakkında herhangi bir bilgi yazın ve ekran görüntülerini sorununuzu ele alın. Ardından, sorunu yeniden oluşturmayı deneyin. Çoğu zaman, programı kapatmak ve sistemi sıfırlamak ve muhtemelen sorunu çözmek için bilgisayarı yeniden başlatmak yardımcı olur.

Yönetilen BT Hizmetlerine sahip olmanın maliyeti nedir?

Hizmet modelimiz, ağınızın boyutuna ve karmaşıklığına bağlı olarak sabit bir aylık ücret kullanır. Anlaşmaya varıldığında, Yönetilen BT Servisleriniz, ağınızın her bileşeni için bakım ve destek sunarak size gönül rahatlığı ve BT bakım maliyetlerinizi doğru bir şekilde tahmin etme olanağı sunar.

Önceden dahili bir BT departmanımız varsa ne olur?

Sorun değil! Özel ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde uyarlanabilen ölçeklenebilir çözümler sunuyoruz. İster yönetilen BT hizmetleri ve danışmanlık, güvenlik çözümleri veya servis masası desteğinden oluşan eksiksiz bir pakete ihtiyacınız olsun, VTECH Teknoloji uygun fiyatlı ve özelleştirilmiş sabit ücretli hizmet planıyla bunu kolaylaştırır.

Sabit oranlı bir faturalandırma bana nasıl para kazandırır?

Sabit oranlı faturalandırma, temel iş hedeflerinize daha iyi odaklanabilmeniz için BT giderlerinizi bütçelemenizi sağlar. Her hizmet paketini benzersiz işiniz için özelleştiriyoruz, böylece sadece ihtiyacınız olanı ödersiniz. VTECH Teknoloji, yönetilen tüm BT hizmetleri ihtiyaçlarınız için “tek durak” olarak hizmet vermektedir. Ve hepsini sabit bir aylık maliyetle yapıyoruz –

Ne tür sistemleri destekliyorsunuz?

“Ekosistem agnostik” olmaktan gurur duyuyoruz: Google Apps veya Office365, Windows veya Mac, Android veya iOS kullanıyor olun, ekibinizi destekleyeceğiz. Amazon veya Azure’da bir sunucu kurmanız veya sanal olarak barındırmanız mı gerekiyor? Size destek olacağız. Bir ekosistemden diğerine geçiş mi gerekiyor? Senin için orada olacağız.